HomeO nasAutomatyGaleriaCo zyskujeszKontaktFAQ

Modulo System
Praca

O NAS

Firma Modulo System specjalizuje się w produkcji oraz projektowaniu automatów sprzedających.

Naszym celem jest produkowanie wyrobów najwyższej jakości oraz prowadzenie prac projektowych mających na celu tworzenie nowych rozwiązań i doskonalenie oferowanych produktów.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór automatów sprzedających, które mogą sprostać sprzedaży różnych, w tym bardzo nietypowych produktów. Seryjnie produkowane przez nas automaty pozwalają na sprzedaż większości produktów, jakie można znaleźć w przeciętnym sklepie spożywczym, kiosku "Ruchu", aptece, sklepie z zabawkami czy drogerii. Najprostsze z tych modeli sprzedają od jednego do kilkunastu produktów takich jak: prezerwatywy, tampony, podpaski, środki przeciwbólowe, medale pamiątkowe itp. Najbardziej zaawansowane mogą sprostać sprzedaży nawet kilkuset różnych produktów równocześnie, a ich wielkość i kształt mogą być tak rożne jak: długopis, gazeta, gra planszowa, duży pluszowy miś, napój w puszcze, smycz dla psa, czapka czy telefon komórkowy. Niektóre z naszych automatów pozwalają ponadto na dowolną zmianę ilości asortymentu i wielkości produktów bezpośrednio przez samego użytkownika. Przykładowo: automat, który w danym momencie sprzedaje 10 różnych produktów, w tym samochody zabawki, pluszowe zwierzęta i gry planszowe, można w dowolnej chwili przekonfigurować do sprzedaży 100 produktów takich jak: guma do żucia, drażetki, napoje, batoniki... albo w innej wersji parasole... , albo karmę dla zwierząt... , albo olej silnikowy i wycieraczki samochodowe, albo okulary przeciwsłoneczne, kremy do opalenia... albo wiele innych.

Firma Modulo System posiada również możliwości projektowania i realizacji nietypowych zleceń dostosowanych do indywidualnych preferencji klientów i niestandardowych warunków technicznych. Możemy zaprojektować i wykonać zupełnie nowy model automatu odpowiadający Państwa wymaganiom. Nie widzimy przeszkód, aby automat vendingowy nie mógł sprzedawać produktów takich jak biżuteria, dzieła sztuki, bielizna damska, krawaty, kwiaty, rowery, pieczywo czy opał do kominka.

Nasz potencjał projektowy pozwala nam być idealnym partnerem dla przedsiębiorstw nastawionych na poszukiwanie nowych dróg rozwoju lub pragnących stworzyć zupełnie nowy kanał promocji i dystrybucji swoich produktów.

Wszystkie produkty Firmy Modulo System charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi i wysokimi standardami jakości. Budowane są wyłącznie z najwyższej jakości materiałów i podzespołów uznanych światowych producentów. W naszych wyrobach stosujemy najnowocześniejsze technologie teleinformatyczne, a zaawansowany poziom technologiczny gwarantuje niezawodność, trwałość i estetykę oferowanych wyrobów.

Całość procesu projektowego i produkcyjnego firmy odbywa się obecnie na terenie Polski.Home   O nas   Automaty   Galeria   O Vendingu   Kontakt   FAQ  
Projekt i relaizacja Litgraf Design