HomeO nasAutomatyGaleriaCo zyskujeszKontaktFAQ

Modulo System
Automaty sprzedające serii MS 005

Przeznaczenie zewnętrznych ściany automatów

Ściana frontowa - Niemal całą powierzchnię ściany frontowej automatu zajmują jego drzwi. Na drzwiach frontowych umieszczone są wszystkie widoczne z zewnątrz, istotne dla funkcjonowania automatu jego elementy wyposażenia. Niektóre z nich występują we wszystkich modelach i wersjach automatów, inne tylko w wybranych. Elementami występującymi we wszystkich automatach serii MS 005 niezależnie od modelu i wersji są: wyświetlacz, klapa odbioru towaru, klapka odbioru monet, otwór wrzutu monet, przycisk zwrotu monet, zamek drzwi automatu. Prawie wszystkie wersje automatów wyposażone są również w przyciski wyboru towaru lub klawiaturę do wyboru produktu. Opcjonalne, występujące tylko w określonych wersjach automatów elementy jego wyposażenia to: okna wystawowe towaru, okno reklamowe do instalacji podświetlanej od tyłu grafiki i czytnik banknotów. Drzwi automatu mogą być wykonane w jednolitym kolorze lub opcjonalnie zostać oklejone grafiką zaprojektowaną przez klienta albo wybraną spośród standardowo dostępnych wzorów. Dokładne rysunki rozmieszczenia opisanych elementów na frontowych ścianach automatów dla poszczególnych wersji automatów przedstawione są w opisach konkretnych modeli automatów.

Ściany boczne - Boki automatów wykonane są w formie jednolitych płaszczyzn z wytrzymałej lakierowanej blachy stalowej bez jakichkolwiek otworów czy elementów dodatkowych. Opcjonalnie, podobnie jak w przypadku drzwi frontowych mogą one zostać oklejone grafiką zaprojektowaną przez klienta albo wybraną spośród wzorów standardowych.

Ściana tylna - Wykonana jest jako jednolita płaszczyzna z wytrzymałej lakierowanej blachy z czterema otworami służącymi do mocowania automatu na ścianie. Z uwagi na fakt, że w większości przypadków plecy automatu przylegają bezpośrednio do ściany lub w przypadku stosowania montażu automatów na stojakach i postumentach znajdują się w jej pobliżu, raczej nie stosujemy nanoszenia grafiki na tylną ścianę automatu.

Home   O nas   Automaty   Galeria   O Vendingu   Kontakt   FAQ  
Projekt i relaizacja Litgraf Design